Geneza

Podstawowym filarem działalności naszej firmy jest przetwórstwo oraz sprzedaż drewna. Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają roku 1994, kiedy zaczynaliśmy jako lokalna stolarnia mając jedynie podstawowe narzędzia do obróbki drewna. Dzięki samozaparciu, wytrwałości oraz chęci rozwoju obecnie świadczymy profesjonalne usługi na terenie całej Europy. Bogate zaplecze technologiczne w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala tworzyć nam produkty spełniające najwyższe standardy.

Nowe cele

W roku 2018 rozpoczęliśmy inwestycję związaną z produkcją ekologicznego paliwa opałowego.  Dzisiaj jesteśmy jednym z największych producentów pelletu drzewnego w regionie. Nasza działalność w żaden sposób nie wpływa na środowisko naturalne dzięki zastosowaniu nowoczesnej linii produkcyjnej oraz wykorzystaniu naturalnego surowca. Ideą naszego przedsięwzięcia jest wytwarzanie ekologicznego paliwa wysokiej jakości, przyczyniając się w ten sposób do zmniejszenia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery na skutek ogrzewania obiektów niskiej jakości paliwem.

W trosce o środowisko

Drewno jest naturalnym tworzywem, posiadającym swój niepowtarzalny urok. Jest trwałe oraz piękne.  Istotne jest aby kupować surowiec jedynie  z legalnych źródeł, dzięki czemu dbamy o lasy, ludzi i zwierzęta, dla których są one domem.

Decydując się na zakup oferowanych przez nas wyrobów masz pewność, że pozyskany surowiec pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł co potwierdza posiadany przez nas certyfikat Forest Stewardship Council® o numerze licencji FSC® C121019

Forest Stewardship Council (FSC®) pomaga zachować lasy dla przyszłych pokoleń.

Kontakt

34-236 Sidzina 935
Polska, woj. małopolskie

+48 606 436 948

Strona korzysta z cookies / ciastek w celu realizacji usług i zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij komunikat